Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.
Lubricon
 
TR
EN
  

Petro-Canada, API (American Petroleum Institute) CK-4 & FA-4 Spesifikasyonlu Ağır Hizmet Dizel Motor Yağlarını Piyasaya Sürdü

Petro-Canada Dünyadaki İlk API CK-4 & FA-4 Lisans Sahiplerindendir.


Petro-Canada firmasının, patentli hyrdrotreated teknolojisi ile ürettiği API Grup II & Grup III baz yağları ve özel katkı paketi ile geliştirdiği Next Generation DURON serisi ağır hizmet motor yağları, American Petroleum Institute tarafından son olarak tanımlanan CK-4 & FA-4 spesifikasyonlarına sahiptir.

ACEA E6, E7, E9 * API CI-4, CJ-4, CK-4/SN, CAT ECF-3, TO-2, MB 228.51, 228.31, VOLVO VDS-3, VDS-4, VDS-4.5, RENAULT RDL-2, RDL-3, RDL-4 gibi birçok onaya da sahip olan DURON HP 15W40, DURON SHP 15W40, DURON SHP 10W30, DURON UHP 5W30, DURON UHP 5W40, DURON UHP 0W40, DURON UHP E6 10W40, DURON UHP E6 motor yağları uzun ömür ve eşsiz motor koruma performansı vadetmektedir.

Üstün Petro-Canada teknolojisi ile pazara sunulan ve kısa sürede büyük beğeni toplayan bu ürünlere ilişkin olarak Petro-Canada, aşağıdaki linkler üzerinden erişebileceğiniz bir bülten ve bir video yayınladı.

 
www.DURONthetougherthebetter.com
 

DURONTM Yeni Nesil Ağır Hizmet Motor Yağları
NE KADAR ZOR, O KADAR İYİ.

Değişim zor gelebilir; ancak değişim, fırsatlar yaratır.


1 Aralık 2016'da, ağır hizmet dizel motor yağı için son on yıl içerisindeki en büyük değişim yaşandı. Bu tarih, Amerikan Petrol Enstitüsü tarafından API CK-4 ve FA-4 yağ spesifikasyonları için ilk lisansın verildiği tarih oldu.

"Müşterilerimiz, DURON Yeni Nesil API CK-4 yağlarına geçişlerinin çok başarılı sonuçlar doğurduğunu anlatıyorlar. Bütün bu süreç boyunca müşterilerimizin, API CK-4 ve FA-4 yağlarının sağladığı performans avantajlarını deneyimlemek için sabırsızlandıklarını gördük. Endüstri genelinde, API FA-4 kullanımına geçiş yavaş olmasına rağmen, OEMlerin standartlara uygun tasarladıkları gelişmiş motorlar, 2017 ve sonrası üretimli araçların kullanıma alınması ve filo sahiplerinin bu yeni kategori ile kendilerine sağlayacakları maliyet avantajlarını farketmeleri ile her sene bu hızın katlanarak artacağını bekliyoruz."
Barnaby Ngai,
Petro-Canada Lubricants Inc, Ağır Hizmet Motor ve Aktarma Organları Yağları, Kategori Portföy Yöneticisi

DURON Yeni Nesil motor yağları, Petro-Canada Lubricants'ın şu ana kadar geliştirmiş olduğu en dayanıklı ağır hizmet tipi dizel motor yağlarıdır. Daha yüksek seviyelerde aşınma koruması, gelişmiş yakıt ekonomisi, daha yüksek drenaj potansiyeli ve aşırı sıcaklıklardaki performans gibi en zorlu beklentileri karşılaması için geliştirilmiştir.

DURON'un, sadece bir tanesi değil, tüm bu zorlu meydan okumaların her birine nasıl çözüm bulduğuna dair daha fazlasını keşfetmek için DURON'un websitesini ziyaret edin.
 
www.DURONthetougherthebetter.com