Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.
Lubricon
 
TR
EN
  
Petro-Canada, API (American Petroleum Institute) CK-4 & FA-4 Spesifikasyonlu Ağır Hizme...
Petro-Canada Dünyadaki İlk API CK-4 & FA-4 Lisans Sahiplerindendir. Petro-Canada firmasının, patentli hyrdrotreated teknolojisi ile ürettiği API Grup II & Grup III baz yağları ve özel katkı paketi ile geliştirdiği Next Generation DURON serisi ağır hizmet motor yağları, American Petroleum Institute tara...
// Devamını oku
CONDAT D46 Yanmazlık Testine Şimdi Youtube Üzerinden Erişebilirsiniz
HFDu yanmaz hidrolik sıvılarda dünyanın önde gelen firmalarından CONDAT, FM onaylı ürünü CONDAT D SERİSİ ile yanma riskini ortadan kaldırırken, olağanüstü oksidasyon kararlılığı ile işletmelere yüksek performans ve uzun ömür de sağlamaktadır.
// Devamını oku
Petro-Canada firması Volkswagen ile sponsorluk anlaşması imzaladı
Bugüne kadar Amerika kıtasındaki birçok sportif faaliyetler ve olimpiyatlara spronsorluk yapmış olan Petro-Canada firması, bu ay itibarı ile Avrupa nezdinde ilk sponsoruluk anlaşmasını yaparak, Volkswagen grubunun futbol takımı VFL Wolfsburg'un ana sponsorlarından biri olmuştur. Daha önce Franda'daki FI...
// Devamını oku
GE JENBACHER SENTRON LD 8000'e Onayı Verdi
GE Jenbacher’in kojenerasyon tesislerindeki doğalgaz motorlarında SENTRON LD 5000’den sonra SENTRON LD 8000 kullanımı da onaylandı. Yapılan testler sonucunda SENTRON LD 8000’in daha uzun kullanım süresi, daha az aşınma ve daha çok koruma sağlandığı tespit edildi.  
// Devamını oku
Petro-Canada HALAL Sertifikası
Petro-Canada’nın gıda sektörü için üretmekte olduğu PURITY, PURETOL ve WHITE OIL serileri için IFANCA tarafından düzenlenen 2015 yılı HALAL gıda sertifikası yenilendi. Belge için buraya tıklayabilirsiniz.  
// Devamını oku
DURON–E UHP 5W-30 Mercedes-Benz Onayını da aldı
Mercedes-Benz tarafından yapılan testler sonucunda, %4’e kadar yakıt tasarrufu sağlayan DURON–E UHP 5W-30‘un 228.51 MB standartlarına uygunluğu 21.01.2015 tarihinde onaylandı. Daha fazla detay için http://bevo.mercedes-benz.com adresini ziyaret edebilirsiniz.  
// Devamını oku